Kluge & Partners - The nordic search company

Teamet

Jannie Kluge - Partner
jannie@kluge-partners.com

Flemming Kluge - Partner
flemming@kluge-partners.com

Helle Kofod – Konsulent
helle@kluge-partners.com

Marck Hvorslev - Research Konsulent
marck@kluge-partners.com 

Jutta Zenia Mejlby – Research Konsulent
jutta@kluge-partners.com

 

 

Camilla Gulløv – Research Konsulent
camilla@kluge-partners.com

Receptionist & Backoffice

Bettina Lykke Rytter - Reception og Backoffice
Bettina@kluge-partners.com

Kluge & Partners A/S   Store Strandstræde 20   DK-1255 København K   Tlf: +45 70 23 50 90   info@kluge-partners.com

 
AAA
TYPO3 CMS